Állásajánlatok

Ha szívesen lennél egy összetartó csapat része, valamint számodra is fontos, hogy minőségi munkádat ne csak a szakma, de az ügyfelek is elismerjék, ne habozz! Ha az alábbiak alapján magadra ismersz, jelentkezz a Szarvasi Unitrans csapatába!

A Szarvasi Unitrans kft., a GALLICOOP CSOPORT tagja, folyamatosan fejlődő, szarvasi autószerelő műhelyébe az alábbi szakma iránt érdeklődő munkatársat keres:

Alkatrész beszerző

Feladat: diagnosztika, gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása, valamint folyamatos működésük biztosítása, gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérése esetleges hibák feltárása.

Főbb feladatok, munkák:

  • elsődleges feladata a szerelők alkatrészekkel való ellátása (alkatrész rendelés, műszaki rajz olvasása)
  • alkatrész átvétel, visszaküldés
  • vevőkkel és partnerekkel való kommunikáció
  • árajánlat készítés
  • gépjármű mozgatás
  • szerviz irányításának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • csapatban való munkavégzés
  • határozottság

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány

Műszakrend és munkaidő:

  • 1 műszak, 8 óra

Amit kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb pulykatermelő- és feldolgozó Vállalatcsoportjának bővülésében meghatározó közreműködés
  • versenyképes juttatási csomag
  • bejárási támogatás
  • élet-és balesetbiztosítási szolgáltatások
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • sikerorientált, dinamikus csapat
  • a melegkonyhai étkezés támogatása
  • kedvezményes számlavezetés
  • szakmai fejlődést biztosító feladatok

SZÍVESEN CSATLAKOZNÁL?

Ha fentiek alapján úgy érzed, ez az, amire vártál, jelentkezz hozzánk az alábbi TELEFONSZÁMON!

+36 70 797 9149 │ allas@gallicoop.hu